Z histórie školy
Súčasnosť školy
Organizácia školského roka
Aktivity žiakov
Vnútorný poriadok školy
Dokumenty
Aktuality
Fotografie
Kontakt
2% z daní
Zverejňovanie
Archív
Voľné pracovné miesta
Ochrana osobných údajov
Dnes je: Nedeľa, 17.02.2019
Meniny má: Miloslava

Aktuality

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >  Posledná

Školský rok 2018/2019


Výstava a predaj anglických kníh

Výstavou a kúpou anglických kníh z vydavateľstva Usborne books sme si spríjemnili odovzdávanie polročných výpisov z vysvedčení. Kúpenou knihou si žiaci obohatia a rozvíjajú slovnú zásobu anglického jazyka.

Fotogaléria


Rodičovský ples

Rada rodičov pri ZŠ Vinohrady nad Váhom Vás srdečne pozýva na Rodičovský ples, ktorý sa uskutoční dňa 2.3.2019 v telocvični ZŠ. Vstupenky si môžete zakúpiť u p.Zigovej na t.č. 0905/858751 alebo u pani učiteľky Mäsiarovej ( cena 40,-/pár ).

Príloha


Vianočný pozdrav

Nech tichá hudba veselosti Vám počas celých Vianoc znie, nech ten rok nastávajúci Vám zdravie, šťastie a lásku prinesie !

Príjemné prežitie vianočných sviatkov, veľa šťastia a úspechov v novom roku 2019 Vám želá kolektív zamestnancov ZŠ Vinohrady nad Váhom.

Príloha


Vianočná akadémia

 V čase predvianočného zhonu, posledných nákupov a veľkého upratovania nám ponúkli žiaci možnosť na chvíľu sa zastaviť a vychutnať si čaro Vianoc prostredníctvom piesní, tancov a vianočných kolied.

Fotogaléria


Vianočný turnaj

 Predvianočný čas si žiaci spríjemnili odohratím niekoľkých priateľských zápasov vo vybíjanej a basketbale. Turnaja sa zúčastnili žiaci 4. až 9. ročníka. Víťazom blahoželáme.

Fotogaléria


Vianočná burza

 Vianoce sú obdobím pokoja, lásky, ale i pomoci, a preto sa aj žiaci našej školy rozhodli urobiť dobrý skutok a pomôcť prostredníctvom Vianočnej burzy. Výťažok v sume 248,26 eur bude venovaný OZ Tulák v Seredi.

Fotogaléria

 


Vyhodnotenie zberu papiera

Jesenný zber papiera sa uskutočnil v dňoch 5.-14.11.2018 a žiaci celkovo vyzbierali 7650 kg papiera, priemer na žiaka je 68,91 kg. Na prvom mieste sa umiestnila 3.trieda a získala hlavnú cenu - jeden deň riaditeľského voľna. V kategórii jednotlivcov najviac papiera priniesla V.Kižnanská.

Príloha


Návšteva Mikuláša

 Aj k nám opäť zavítal Mikuláš a potešil žiakov našej školy sladkým prekvapením. Prišiel v doprovode deviatakov, ktorí mu pomáhali pripravenými hrami a súťažiami pre deti.

Fotogaléria


Folklórna Sereď

Perfektným výkonom sa predviedli na súťaži v speve ľudových piesní naše žiačky K.Diáková a M.Ďurinová. V silnej konkurencii získali pochvalné uznanie.

Fotogaléria


Divadelné predstavenie - Modrý vták

Rozprávkovú hru o hľadaní šťastia " Modrý vták " si žiaci II.stupňa pozreli v Divadle J.Palárika v Trnave. Deti na jej konci pochopili, že skutočné šťastie nemožno nahánať, ale že je ukryté v nás.

Fotogaléria