• Majáles

• Milí rodičia,

ešte stále sú k dispozícii voľné lístky na Majáles, ktorý organizuje naše RZ ZŠ Vinohrady nad Váhom a uskutoční sa dňa 18.mája 2024 v telocvični ZŠ. Opätovne Vás srdečne pozývame. Výťažok bude venovaný žiakom našej školy. Príďte sa zabaviť a podporiť dobrú vec.

• Súťaž mladých záchranárov

• Dňa 25.apríla 2024 sa žiaci našej školy zúčastnili súťaže "Mladých záchranárov" v Galante. N.Zigová, S.Berecová, A.Jasenský a A.Sigad vzorne reprezentovali našu školu a odniesli si drobné darčeky za účasť. Súťaž v nich zanechala pozitívne pocity a už dnes sa tešia na budúci rok.

• Deň narcisov 2024

• Žiakom, ktorí sa zúčastnili na dobrovoľnej charitatívnej akcii, sa podarilo vyzbierať 654,45. Všetkým, ktorí prispeli,  ďakujeme.

• 2 % z daní

• Milí rodičia.

Prednedávnom sme pridávali príspevok o pekných čitateľských kútikoch na chodbách školy.

Podarilo sa ich vytvoriť aj vďaka Vám, ktorí ste prispeli minulý rok 2%  z daní. Aj tento rok sa na Vás obraciame s prosbou o tento príspevok, ktorý sa využije na zveľadenie školy a iné aktivity v prospech Vašich detí.

Vopred ďakujeme za každý príspevok.