• Naša škola používa EduPage školský informačný systém. Prihláste sa Vašim kontom a skontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplovanie, prebrané učivo a domáce úlohy na ďalší deň.
    • Vyskúšajte taktiež EduPage mobilnú aplikáciu, ktorá je dostupná na zariadeniach s operačným systémom Android a IOS. Dostávajte informácie od školy priamo do Vášho mobilu.
          • Matematické úspechy

Aj tento rok sa žiaci našej školy zúčastňovali rôznych matematických súťaží. Obzvlášť úspešným sa stal žiak 3.ročníka Patrik Marko,ktorý získal 3.miesto v okresnom kole matematickej Pytagoriády a žiačka 6.ročníka Lucia Hrbeková,ktorá obsadila krásne 2.miesto v okresnom kole Matematickej olympiády. Ďakujeme im za výbornú reprezentáciu našej školy a prajeme veľa úspechov v ďalších súťažiach!

• Múzeum holokaustu v Seredi

Dňa 19.júna navštívili žiaci 9.ročníka Múzeum holokaustu v Seredi. Múzeum sa nachádza v priestoroch bývalého pracovného a koncentračného tábora. Žiaci mali možnosť vidieť dobové dokumenty, fotografie, predmety súvisiace s prenasledovaním Židov, či dokonca mená ľudí, ktorí si túto hrôzu zažili na vlastnej koži. Po celý čas ich sprevádzal pán lektor, ktorý našim žiakom veľmi zaujímavo opísal osudy ľudí z tohto tábora. Vďaka tejto exkurzii žiaci nadobudli reálnejší pohľad na túto čiernu kapitolu našich dejín.

• Účelové cvičenie žiakov 2.stupňa

Účelové cvičenie žiakov 2.stupňa prebehlo v tomto školskom roku za spoluúčasti Policajného zboru Slovenskej Republiky. Deti sa zaujímavou formou dozvedeli , akým spôsobom pracujú kriminalisti pri vyhodnocovaní dôkazového materiálu trestných činov. Vyskúšali si odoberanie otlačkov a daktyloskopické skúmanie. Pomocou špeciálnych okuliarov zistili, ako pracujú naše zmysly pod vplyvom návykových látok a na záver cvičenia si mohli vyskúšať aj streľbu z airsoftovej zbrane na terč.

• Školský výlet žiakov 1.stupňa

Nádherný koncoročný výlet je za nami! Celý 1. stupeň navštívil baňu Bartolomej v Banskej Štiavnici i múzeum v Sv. Antona. Bolo to nezabudnuteľné dobrodružstvo plné zážitkov a krásnych miest. Deti boli z výletu nadšené, nakúpili si suveníry, aby si na tento deň dlho pamätali. Prikladáme aj fotky z nášho výletu.

• Školský výlet - Viedeň

Žiaci 5. až 7.ročníka na záver školského roka navštívili Technické múzeum vo Viedni. V krásnej historickej budove si deti prezreli mnohé exponáty a modely z histórie techniky so zvláštnym zreteľom na rakúsku spoluúčasť na technologickom vývoji. Mnohé z týchto exponátov si mohli aj vyskúšať. Po prehliadke múzea sa presunuli do Kittsee, kde ich čakala malá exkurzia v čokoládovni Hauswirth, ktorá vyrába svoje čokoládové dobroty už od roku 1949. V podnikovej predajni si mohli nakúpiť a odniesť sladké suveníry. Veríme, že sa deťom netradičný školský výlet páčil.

• Medzinárodný deň detí

Deti oslávili svoj sviatok Medzinárodný deň detí návštevou kina CINEMAX v Trnave. Žiaci prvého stupňa si pozreli rozprávku Prianie a žiaci druhého stupňa Garfielda vo filme. Príjemným osviežením bola zmrzlina a piknik v parku. Veríme, že si deti tento deň užili a mali z návštevy kina pekný zážitok.

• Partneri

• {#1508} 1