• Vyhodnotenie zberu papiera

• Opäť sme sa rozhodli podporiť dobrú vec a zachrániť zopár stromov na našej planéte jarným zberom starého papiera. Najviac papiera priniesla Vanessa Kižnanská a bratia Slobodoví. V rámci vyhodnotenia tried deň riaditeľského voľna získali niektorí žiaci 7.ročníka. Víťazi boli odmenení vecnými cenami a všetci žiaci, ktorí sa zberu zúčastnili, dostali sladkú odmenu. Všetkým zúčastneným ďakujeme.

• Obvodné kolo v malom futbale

• 2.mája sa žiaci 5.- 6.ročníka zúčastnili obvodného kola v malom futbale. Po úvodnej remíze so Šoporňou sme so Sereďou  a Galantou nakoniec prehrali. Našim mladým futbalistom napriek prehre patrí pochvala za výborné výkony a snahu.

• Aurélium - zážitkové centrum vedy

• Zážitkové centrum vedy a techniky navštívili žiaci 6.-9.ročníka. Prostredníctvom neformálnych metód, hry, experimentu mali žiaci možnosť vyskúšať si a prísť na mechanizmus rôznych dejov a javov. Táto forma učenia sa prostredníctvom vlastných skúseností, zážitkov a zábavy sa žiakom veľmi páčila.

• Pytagoriáda

• Žiaci III. ročníka -  Patrik Marko, Peter Berec a Adriana Janušková a žiačka V. ročníka -  Natália Haršányová pod vedením p. učiteľky Svrčkovej a Vrábelovej, úspešne reprezentovali našu školu v okresnom kole matematickej súťaže Pytagoriáda 2023/2024. Blahoželáme!

• Zápis žiakov do 1.ročníka

• Dňa 26. apríla 2024 sme v našej škole privítali budúcich prváčikov. Na zápise do školy ukázali, akí sú šikovní. Za pomoci pani učiteliek zvládli zaujímavé a hravé úlohy, v ktorých si preverili svoje  schopnosti a zručnosti nadobudnuté v škôlke. Za úspešné splnenie úloh si odniesli malý darček.    Tešíme sa na september, na našich nových šikovných prvákov.